1 / 3
Led reflektori
2.300 МКД
Цената е фиксна
17.03.2022 20:15

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat led reflektori 2 parcinja so shina dolga 2 metra i so po 3 reflektora na sekoja sina.
Cenata za dvata kompleta e 4.500 fiksna. Ili samo za eden 2.300 den.
Tel. 075 299 981

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Леа
Потврден огласувач
076808310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам