П524, РОТИНСКИ РЕОН СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ
6.000 €
15.02.2022 18:13

Битола / Битола

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

П 524, РОТИНСКИ РЕОН, СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ОД 3000 М2. По 2е/м2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

37000 €

П526, ОЛЕВЕНИ, ВО ВИКЕНД НАСЕЛБАТА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

6900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам