1 / 12
Mercedes C 220d 9G-tronic AMG-Line 2017 Cam.CarbonAmbient
28.900 €
Цената не е фиксна
14.08.2022 18:48

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Uvezena od Germanija
Registrirana do 29 -07-2023g Servisirana
Maximalno sočuvana
Mnogu oprema
Ekonomična so 9 brzini i 5 modeli na voznja
Mozna e zamena za 4x4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

zj
Потврден огласувач
078453511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам