1 / 9
Glodalka Freza Prvomajska UHG
1 €
15.05.2022 02:36

Прилеп / Прилеп

Odlicna sostojba so site popratni dodatoci
Telefon za kontakt
071 996 454 Petre

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
075307700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам