1 / 11
OPEL CORSA 1.0 i 40 kw.2005 god.
2.500 €
27.05.2022 07:05

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

50000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPEL CORSA 1.0 i 40 kw.2005 god.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам