1 / 10
Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6
1 €
01.08.2022 13:12

Брвеница / Тетово

Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6
Year:2012
Power:430PS
Automatic gear
Tyres-80%
Very good truck
Adr
Kiphidraulic
Ad Blue
Imported from Germany

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам