1 / 1
S3
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 15:51

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

S3

Боја:

White

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Ispraven so nova baterija.sleduva so polnac ,folija, maska.
Stakloto e puknato tacot raboti

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
075970158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам