1 / 9
Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 BlueHDI 100HP
13.150 €
13.300 €
Денес 19:03

Аеродром / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

2008

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Peugeot 2008 ALLURE CROSSOVER ✅ 100HP✅2019G.


Гориво:Дизел
Мотор:1600 cm³ • 100HP
Менувач:Рачен 6 брзини
Боја:
Врати:5
Информации за возилото
» Bi-Xenon
» LED Пакет✅
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава
Паркинг Камера


Платени се сите давачки до регистрација✅
💯.Оригинална сервисна книшка !!!✅

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

next car next auto
Потврден огласувач
072666000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам