1 / 1
деловен простор 50м2+70м2+40м2
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 11:28

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

-Се издава Деловен простор на ул. Моински пат б.б во близина на бивша касарна означено на мапата, Погоден е за секаква намена,Вкупна надворешна и внатрешна површина 210м2 и тоа:
-50м2 Внатрешен деловен простор+кујна+wc+oстава+Лепен затворен деловен простор 70м2 +Подрум40 м2
+Надворешен отворен простор 50м2
Може да се издава комплет или да се дели на две половини
Телефон за контакт 070218183 Јове
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам