1 / 12
Mercedes Benz E270 avantgarde
1 €
24.05.2022 10:30

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


Za poveke info na tell:
071 213 743 Nikola

Posle 22:00h ve molam ne zvonete i na poraki ne odgovaram

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

X
Потврден огласувач
071213743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам