1 / 11
Opel Meriva 1.7 CDTI 101KS
2.700 €
31.07.2022 13:21

Штип / Штип

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Meriva 1.7 CDTI 101KS, SERVISIRANA, REGISTRIRANA CELA GOD VO ODLICNA SOSTOJBA
Info na 077854965 Ivana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078745400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам