1 / 9
Kawasaki ZX10R 1000cc
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 15:08

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

ZX10R

Километри:

20000

Продавам KAWASAKI ZX10R во одлична состојба, можна е замена за кола или мотор со помала кубикажа

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Ivica
Потврден огласувач
070 269 990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам