parcela vo capari
5 €
30.04.2022 21:16

Битола / Битола

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodavat 3 parceli pred selo capari pogodni za izgradba na vikendici cena po dogovor inf na tel 071327169

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nikolce
Потврден огласувач
071327169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам