1 / 9
SCANIA 124/420 za transport na masini i vozila
13 €
17.03.2023 18:51

Радовиш / Радовиш

Kamionot e so kran i vitlo so sajla
platforma za slep ima 6.90m na 2.50m
registriran cela godina pali vozi bez dopolnitelni vlozuvanja

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AlTo-Ve
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам