1 / 8
Mercedes 18-24 kiper/kran
23 €
17.03.2023 18:51

Радовиш / Радовиш

Kamionot e vo odlicna sostojba
kran atlas 80.1
kiped 4.10m
menjac so brzi spori
deferencijal golema evropa
bez dopolnitelni vlozuvanja

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AlTo-Ve
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам