1 / 9
MERCEDES ML 280
9.000 €
Цената не е фиксна
16.02.2022 10:40

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 280

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam ML 280 na bg tablici registriran do 02/2023 vo odlicna sostojba ,moze zamena za kamion vlekac na bg tablici

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Saso
Потврден огласувач
070377783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам