1 / 9
Индустриска преса за пеглање
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.04.2022 09:11

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Се продава индустриска преса за пеглање на тешка конфекција (палто, сако и капут)
Пресата е автоматска со сопствен вакум и казан за пареа

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Rabotnamoda.mk
Потврден огласувач
075210173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам