1 / 1
PRODAVAM BOJLER BOLJER boljer bojler leov 80l i 10l povolno
1.498 МКД
15.06.2022 20:10

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam
Boljer 10litarski
Mnogu malku koristen
Se prodava poradi renoviranje
078-324-075

Категорија: Останато

Се продава од:

dvd
Потврден огласувач
078324075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам