1 / 8
MAN 26.350 kran/kiper za rabota vo otpad
3 €
17.03.2023 18:51

Радовиш / Радовиш


kamionot e vo odlicna soatojba
kran HMF 6t
kiper meiller 5m 25m3
pratecata pozadi mi vrti za niz tesni ulici
265.000km
staklo

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AlTo-Ve
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам