Baram sajzerist
По Договор
16.02.2022 13:49

Штип / Штип

Категорија:

Уметност, Филм, Музика, ДЈ, Фото, Забава

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram iskusen sajzerist so aranzer.
Informacii na 070/319-797

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам