1 / 11
MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC
27.400 €
18.08.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 27.400€
MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC
MARKA: MERCEDES
MODEL: A180d LAUNCH EDITION
PROIZVEDENO: 01.11.2018 GODINA
ZAFATNINA: 1.461 SM3
POMINATO: 180.000 KM
SILA NA MOTOR: 85 KW - 116 HP
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - PARKING SENZORI
START STOP - AUTO HOLD
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
ZADNA KAMERA - LED SVETLA
UVEZENO OD LUXEMBOURG 🇱🇺
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
2X 🔑
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам