1 / 9
VW PASSAT B6 2.0 TDI 8V ODLICEN
4.900 €
11.08.2022 12:28

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW PASSAT 2.0 TDI 8V vo odlicna sostojba redovno servisiran so dva para gumi (zimski/letni) letnite so aluminiumski bandazi
Mozna zamena za pomalo vozilo so Vasa doplata
Reg.do 10.06.2023 god.Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Saso
Потврден огласувач
070249333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам