1 / 3
Нови бироа
400 €
04.04.2022 19:21

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Две бироа 170х90х60 високи 77 иверка 25мм. И две натказни со по три фиоки, на тркалца. Бироата и натказните се продаваат и одделно, односно во пар,
биро и натказна за 200евра

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Војче Ангеловски
Потврден огласувач
070257558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам