1 / 10
VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina
7.300 €
18.08.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Cena : 7.300€
VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina
MARKA: VOLKSWAGEN
MODEL: GOLF VI 1.6TDI BlueMotion
PROIZVEDENO: 2009 GODINA
ZAFATNINA: 1.598 SM3
POMINATO: 170.000 KM
SILA NA MOTOR: 77 KW - 105 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
UVEZENO OD BELGIJA 🇧🇪
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 070 722 077 ☎️ 32 442 461

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам