1 / 10
Se prodava kuka vo selo Dragoevo Stipsko
1 €
29.07.2022 00:43

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Stip-selo Dragoevo

Se prodava luksuzna nova kuka vo selo Dragoevo- Stip.Kukata ima cist imoten list i e luksuzno opremena.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
072588762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам