1 / 1
БАРАМ РАБОТА КАКО ФИЗИЧКО ОБЕЗБЕДУВАЊЕ
1.111.111 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2022 01:21

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Безбедност и заштита

Пол:

Машко

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Барам работа како обезбедување
Со работно искуство и Лиценца издадена од Комора на РМ

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

ON
Потврден огласувач
078242426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам