1 / 3
СЕ ПРОДАВА КУКА ВО ДУЌАНЏИК
45 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 22:27

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

104 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

5431

Година на реновирање:

1750

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул. " Војдан Чернодрински " бр 16 А - 21 Скопје -

Се продава парцела со површина од 104 м 2 со дворно место во населба ДУЌАНЏИК, со имотен лист, поволен за изградба на кука, магацин, фирма и други дејности.
Со одобрена маркица - дозвола за градба.
Парцелата се наоѓа на Ул. " Војдан Чернодрински " бр 16 А - 21 Скопје - Чаир.
Контакт Тел : 071 474 - 484

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

ilmi
Потврден огласувач
072686884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам