1 / 2
Redmi notw 9 pro
8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.02.2022 19:10

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Redmi note 9 pro

Боја:

Останато

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava redmi note 9 pro
070289025

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ismail
Потврден огласувач
070289025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам