1 / 8
Eftina kuća na mirna lokacija vo centar
61.999 €
Цената не е фиксна
08.03.2022 15:24

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

167 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

53 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

Eftina kuća na mirna lokacija vo centar

📏POVRŠINA:
► 167 m2 plac
► 53 m2 dvorno mesto
► 136 m2 stanben prostor

⛳️ LOKACIJA: Centar ( vo blizina na stara biblioteka )

► RASPORED:
KAT prizemje:
• Dnevna so kujna i trpezarija ( otvoren plan )
• Hodnik
• Špajz
• Banja

► RASPORED:
KAT 1:
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Hodnik
• Balkon
• Ogromna terasa

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Мала куќа (барака) во населба Ѓорче Петров.

50000 €

najeftinata KUĆA vo Tetovo

25500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам