1 / 4
KOTEL NA NAFTA
1.050 €
Цената е фиксна
11.06.2022 10:41

Прилеп / Прилеп

KOTEL NA NAFTA KOMPLET SO GORLNIK EKSPANZIONEN SAT, POMPA I 2 TONA CISTERNA, MNOGU MALKU KORISTEN.
Za podetlani inf. Zvonete na 078 411 400

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075657320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам