1 / 7
Prodavam lesnici
140 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.02.2022 18:21

Виница / Виница

Lesnici krupni sorta Rimski i Istarski dolg okolu 400 kg.Cenata e 140 den. za kilogram nekrseni vo luspa a moze i krseni na jataka 400 den. za kilogram.javete se ke se dogovorime.Zvonete na ovoj broj 071 302 711 Vanco.

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

ilo
Потврден огласувач
071246966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам