KUPUVAM STAN
По Договор
30.05.2022 22:37

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

>15 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Struga

Kupuvam stan do 50.000 evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

kliment
Потврден огласувач
072756404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам