Prodavam 2 PS 4 vo odlicna sostojba so racki i gratis igra
10.000 МКД
Цената не е фиксна
16.02.2022 22:54

Тетово / Тетово

1 PS4 = 10.000 den 2 kontrolera i gratis igra
2 PS4 = 18 000 den 4 kontrolera i 2 igri

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075303986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам