Нива во село Шивец, Кавадарци
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.02.2022 23:45

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во месноста на село Шивец Кавадарци погодна за секаков вид насад со систем за наводнување. Екстра локација. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
074201379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам