1 / 6
Kawasaki Zx10R
5.999 €
20.04.2022 17:25

Тетово / Тетово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

Zx10R

Километри:

30000

Kawasaki Zx10R
2008
1000ccm
Arrow double izduv
Gumi 90%
Nov lanec
Mk tablici ne registrirana
Zamena samo so kross nad 2017 so starter

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

SC swisscars
Ul101bb,s.poroj,1200 Tetovo
Потврден огласувач
070222441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам