1 / 7
ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО
1 €
22.01.2023 12:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до сите
погодности и во доминантна позиција,
на самиот брег со прекрасна плажа. Голем и уникатен плац во правоаголна
форма од 18,000 м2,сместен во мирна
и тивка околина во туристичката
населба Љубаништа,близу до
манастирот св.Наум.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

LJUPCO
Потврден огласувач
071397737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам