1 / 12
AUDI A4 2.0 TDI 8V 100KW NOV UVOZ OD BELGIJA
По Договор
28.09.2022 16:29

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


AUTOMATIK (AVTOMATIK) MENJAC, NAVIGACIJA,GREACI NA SEDISTA, KOZEN SALON I USTE MNOGU DRUGA EXTRA OPREMA
REGISTRIRAN DO 2023 GOD I SERVISIRAN KOMPLET DO POSLEDNO STRAFCE

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NAIM
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам