1 / 12
CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA
3 €
12.01.2023 07:51

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NAIM
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам