1 / 10
PEUGEOT VIVACITY 50 KUBIKA 2012 GOD UVOZ OD SVAJCARIA
1 €
19.06.2022 09:43

Кичево

Марка:

Peugeot

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

VIVACITY

Километри:

5000

PLATENA E CARINA I HOMOLOGACIJA

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

NAIM
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам