1 / 1
Kelner
1 €
09.03.2023 13:14

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restoran vo naselba Aerodrom. Plata po dogovor.
Povekje informacii na tel.
078 200-373
078 200-373
078 200-373

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071306806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам