1 / 4
СЕ ПРОДАВА ПРИНТЕР Ricoh Aficio MP C3001
200 €
17.02.2022 11:33

Скопје Центар / Скопје

Канцелариски принтер - печатење, копирање и скенирање

резолуција во боја до 1200 x 1200 dpi, печати до А3 формат, 4 бои, дебелина на хартија до 300гр., брзина 30 ppm b/w, 30 ppm во боја

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Magdalena
Потврден огласувач
38970753101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам