1 / 11
Se prodava Sprinter Ladilnik 2017 g
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 11:26

Струга / Струга

Se prodava Sprinter Ladilnik 313 2017g.
Termo King Komora se deli na dva dela so posebna temperatura od -25c° do 30 c° ,raboti perfektno,
Komorata e povrzana so pechatar koj ja pechati temperaturata vo sekoj moment Ako I'ma potreba
Komplet spremno za transport I na lekovi .Cena Po dogovor
Povekje info :
Kontakt tel 071 272 568 Daniel
Viber : 0038971359755

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
071359755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам