1 / 4
Напојување Napojuvawe Cooler Master 600 w
2.150 МКД
Цената е фиксна
21.05.2023 22:45

Бутел / Скопје

Се продава користено напојување Cooler Master 600 RS-600-ACAB-M4
Повеќе инфо на следниот линк:
https://www.coolermaster.com/catalog/legacy-products/power/thunder-600w/#specifications
Напојувањето е во исправна состојба може да се тестира на лице место доаѓа со 3 дневен тест период

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Nik
Потврден огласувач
077503405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам