Се продава куќа
58.000 €
17.02.2022 12:24

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

148 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Мирче Ацев бр.87

Се продава а може и замена за стан со ваша доплата цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Irena
Потврден огласувач
078475165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам