1 / 4
AUDI A4 1.9TDI
5.800 €
Цената не е фиксна
6.200 €
19.05.2022 13:00

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi 1.9 TDI vo besprekorna sostojba, God na proizvodstvo 2005, izminati 225 000 km, mnogu socuvano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071254454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам