1 / 10
Se prodava plac 1765 m2 na 15 korpus
32 €
27.02.2023 11:22

Охрид / Охрид

Квадратура:

1765 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 1765 метри квадратни nа ул 15ти Корпус со три маркици за градење индивидуални куќи (висина 7,5м) со сопствен пат до главната улица. Плацот се продава исклучиво цел, не се дели на парцели.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Naum
Потврден огласувач
078405706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам