1 / 9
Pezo 206 1.6 dizel
1 €
Цената не е фиксна
17.02.2022 15:47

Дебар / Дебар

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo odlicna sostojba.
Mnogu e ekonomicna.
Gumi letni i zimski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shkelqim Krifca
Ejup Qatipi 16
Потврден огласувач
073268555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам