1 / 6
Citroen Berlingo 2008 god
2.700 €
14.05.2022 20:43

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

Berlingo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen Berlingo 2008god so klima
Registrirano do 12 2022god
Povise inf
070641211
078221311

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rifat
Потврден огласувач
070641211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам