1 / 3
Цапачка за дрва на кардан !
6.000 МКД
10.05.2022 10:30

Делчево / Делчево

Цапачката се закачува на карданот на трактор ,имам и уште еден резерва конус +1000 ден.Рѓа има оти не е користена 1 година

Категорија: Останато

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
071218512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам