1 / 10
BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina
19.100 €
Денес 13:00

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

420

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 19.100€
BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina
MARKA: BMW
MODEL: 420d GRAN COUPÈ
PROIZVEDENO: 2016 GODINA
ZAFATNINA: 1.995 SM3
POMINATO: 142.000 KM
SILA NA MOTOR: 140 KW - 190HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - PARKING SENZORI
START STOP - AUTO HOLD
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
UVEZENO OD GERMANIJA 🇩🇪
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
2 🔑
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам